Roulunds Braking urychluje růst s řešením Autodesk PLM 360

Autodesk PLM 360 je na rozdíl od tradičních systémů pro správu životního cyklu produktu (PLM) cenově dostupnější, okamžitě zprovoznitelné cloudové PLM řešení, které lze snadno integrovat s existujícími systémy.

 

„Je to jediný dostupný produkt svého druhu. Možnost systém rychle nasadit a poskytnout všem uživatelům přístup k průběžně aktualizovaným datům podstatně omezila množství chyb a urychlila vývoj. Systém Autodesk PLM 360 můžeme nakonfigurovat přesně podle našich představ, aniž bychom k tomu potřebovali zkušenosti s vývojem softwaru nebo služby externího poradenství,“ řekl Mark Lawrence, vývojový technik ve společnosti Roulunds Braking.

 

Ve společnosti Roulunds spravuje systém Autodesk PLM 360 vývojová data nových produktů po celém světě. Systém poskytuje zhruba 50 uživatelům přístup k nejnovějším návrhovým informacím a úpravám. Autodesk PLM 360 informuje prostřednictvím automaticky generovaných e-mailů všechny účastníky pracovních procesů o práci provedené jejich kolegy, a pomáhá tak optimalizovat celý proces. Techničtí pracovníci společnosti Roulunds potom migrují relevantní návrhová data do firemního ERP systému.

 

„Naši zákazníci upřednostňují možnost samostatného přístupu k nejaktuálnějším návrhovým informacím a zadávání změnových požadavků při práci na návrzích. Možnost používat řešení Autodesk PLM 360 k selektivnímu zobrazování aktuálních technických dat výrobků byla při našem výběru zásadním faktorem,“ řekl Mark Lawrence.

 

Společnost Roulunds Braking v posledních několika letech rychle expanduje a dodává nyní své výrobky jak automobilkám (OEM výrobcům), tak na trh s autopříslušenstvím.

O společnosti Roulunds Braking

Roulunds Braking je jeden z předních světových výrobců vysoce kvalitních třecích materiálů pro automobilový průmysl. Portfolio firemních produktů zahrnuje flexibilní brzdové obložení, brzdové destičky, brzdové čelisti a brzdové kotouče pro osobní a lehké užitkové vozy.

O společnosti Autodesk

Autodesk, Inc. je světový lídr v oblasti 3D návrhového, technického a animačního softwaru pro výrobu, stavebnictví, média a zábavu. Software od Autodesku pro návrh, vizualizaci a simulaci svých nápadů využívají zákazníci z odvětví strojírenství a výroby, architektury, stavebnictví, médií a zábavy – včetně 15 posledních vítězů filmových Oscarů (Academy Award) za nejlepší vizuální efekty. Od uvedení aplikace AutoCAD v roce 1982 nabízí Autodesk nejširší portfolio moderních softwarových aplikací pro globální trh. Další informace o společnosti Autodesk najdete na webu www.autodesk.cz.

 

Autodesk a Autodesk PLM 360 jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Autodesk, Inc., ve Spojených státech a některých dalších zemích. Academy Award je registrovaná ochranná známka Akademie filmových umění a věd. Všechny ostatní názvy značek, produktů nebo ochranných známek náleží příslušným majitelům. Společnost Autodesk si vyhrazuje právo kdykoli bez upozornění pozměnit nabídku, specifikace a ceny svých produktů a služeb a nezodpovídá za typografické nebo grafické chyby, které se mohou v tomto dokumentu vyskytnout.

 

© 2012 Autodesk, Inc. Všechna práva vyhrazena.