Nepropásněte šanci na levnou vstupenku do BIM : Slevy 25% na Revit LT pouze do 24. října 2017

 

Autodesk Revit LT je efektivní 3D BIM projekční nástroj, která máte možnost po omezenou dobu získat s 25% slevou. Nárok na slevu 25% má kdokoliv a je omezena pouze časově od 10. do 24.10.2017. Slevu lze získat na pronájem s délkou jeden, dva a tři roky.

Pro získání slevy kontaktujte svého prodejce nebo vyplňte náš kontaktní formulář.

Revit LT je dostupný jako

  • samostatný produkt
  • v cenově výhodné sadě s AutoCAD LT

Sada AutoCAD® Revit LT™ Suite poskytuje intuitivní nástroje pro trojrozměrné modelování informací o stavbách (Building Information Modeling, BIM) softwaru Autodesk® Revit LT™ a navíc známé kreslicí nástroje softwaru AutoCAD LT®.

  • Zvolte přechod na BIM s Revit LT a současně pokračujte ve zpracování stávajících projektů se softwarem AutoCAD LT.
  • Vytvářejte kvalitnější a přesnější návrhy a dokumentaci v koordinovaném prostředí na bázi modelů, které automaticky aktualizuje váš návrh při provedení změn.
  • Usnadněte přechod na BIM pomocí integrovaných výukových zdrojů a zjednodušeného uživatelského rozhraní.
  • Pomozte plnit potřeby klientů výměnou návrhů s investory, kteří používají jiný software založený na platformách Autodesk Revit nebo AutoCAD.
  • K licenci Revit LT nebo Autodesk Revit LT Suite automaticky získáte přístup ke cloudovým službám, které vám pomohou vytvářet téměř fotorealistické vizualizace.

Vyzkoušejte také Revit Families

Revit families, v češtině označované jako Revit rodiny, jsou základní stavební prvky projektů vytvářených v softwaru Autodesk Revit.

Jedná se o knihovnu prvků stavebních materiálů, oken, dveří, nábytku, zámečnických výrobků nebo zařizovacích předmětů. Součástí instalace Revit je základní knihovna rodin, která ale bohužel je pro potřeby našeho regionu je nedostačující.

Více o Revit Families a odkaz ke stažení ZDE.

 

Nahlásit problém

Něco na této stránce nefunguje? Dejte nám vědět a my to obratem napravíme.