25% sleva na AutoCAD LT s možností návratu na starou licenci

AutoCAD LT je výborný 2D CAD software, který má své uplatnění jak ve stavebnictví, tak ve strojírenství. Navíc ke každé licenci získáte mobilní aplikaci zdarma, takže změny do projektů můžete zaznamenávat přímo na stavbě. Svůj CAD výkres si můžete vzít s sebou na schůzku v tabletu a jednoduše ho prezentovat klientovi.

Nyní je tu skvělá šance, jak si tento software pořídit jen za 3/4 jeho ceny. Využijte slevy 25% a získejte nejnovější verzi AutoCAD LT. Nejlepší čas, kdy přejít na pronájem je právě teď.

 

Možnost návratu na starou licenci

Váháte, jestli přejít na pronájem? Právě tato promo akce nabízí skvělou šanci, jak si vyzkoušet výhody pronájmu. V případě, že budete nespokoji, můžete se vrátit na starou licenci.

 

Kde koupit?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak získat slevu

Princip je jednoduchý, všichni uživatelé se starší licencí AutoCAD LT ve verzi R14 až 2018 bez platného Maintenance Plan mají nárok na 25% slevu na pořízení nové licence pronájmu. Stačí uplatnit svoji starší trvalou licenci a zakoupit pronájem na 1 nebo 3 roky.

Uplatnit starou trvalou licenci LT pro slevu 25% lze pouze na produkty z LT Family. V případě, že vlastníte starou licenci jiného softwaru, podívejte se na nabídku  produktů , na které lze slevu uplatnit.
Sleva 25% je uplatnitelná i pro pořízení nové Sady aplikací (Collection), která vám poskytne veškerý potřebný software v jednom balíčku.

*Při uplatnění staré trvalé licence produktu LT lze slevu použít pouze na produkty z LT Family.

Sleva je platná do 20.4.2018.

Nahlásit problém

Něco na této stránce nefunguje? Dejte nám vědět a my to obratem napravíme.