3ds Max 2018: co je nového

<Videa v článku> Vybrali jsme pro vás několik tutoriálů a videí, která ukazují, co je nového ve verzi 2017 populárního programu 3ds Max.

Program Autodesk 3ds Max je světově nejrozšířenějším animačním a vizualizačním programem. Je určený pro tvorbu vizuálních efektů, animaci postav a tvorbu počítačových her, jeho verze 3ds Max Design pak pro architektonické a designerské vizualizace a animace. Nabízí interaktivní prostředí, rychlý rendering, nástroje pro tvorbu virtuální reality (VR). Plně přizpůsobitelná a otevřená architektura poskytuje absolutní tvůrčí svobodu. Pro 3ds Max je k dispozici rozsáhlá knihovna dopňkových plug-in aplikací dalších vývojářů. 3ds Max je kompatibilní s dalšími aplikacemi firmy Autodesk – AutoCAD, Inventor, Revit, Civil 3D.

Verze 2018: co je nového
V červnu 2017 byla uvedna aktualizace Autodesk 3ds Max – 2018.1. Ta přináší především nové nástroje pro tvorbu virtuální reality (VR). Klíčovou vlastností verze je „3ds Max Interactive“ – robustní nástroj pro virtuální realitu umožňující snáze vytvářet realistické interaktivní architektonické vizualizace.

Autodesk tak reaguje na celosvětově rozstoucí oblibu virtuální reality a VR nástroje v 3ds Max propojují zpřístupňují oblast virtuální reality i designérům.

Představujeme první ze série deseti krátkých výukových seminářů, které vám pomohou s vytvářením obsahu VR v prostředí 3ds max. Také se zde seznámíte s nástroji a terminologií.

Porhlédněte si také, jak společnost Neoscape využívá tyto nástroje pro svoji práci. Neoscope sídlí od roku 1995 v Bostonu, New Yorku a San Franciscu. Jde o skupinu umělců, tvůrců, designérů a programátorů, kteří vytvářejí přesvědčivé vizuální příběhy – komplexní a vizionářské myšlenky. Více najdete zde.

Navštivte také kanál Getting Started with 3ds Max

 

Nahlásit problém

Něco na této stránce nefunguje? Dejte nám vědět a my to obratem napravíme.