Kamil BALŠÁNEK a Tomáš LENDVORSKÝ posílí pražskou kancelář Autodesku

Kamil BALŠÁNEK

 

 

Kamil BALŠÁNEK bude jako Sales Execution & Development Manager pro země východní Evropy, Blízkého východu a Afrikyodpovědný za vypracovávání rozvojové strategie a budování obchodních vztahů, účastní se plánování a koordinace zavádění produktů, včetně spolupráce na tvorbě cenových strategií a zajištění zpětné vazby v oblasti stavebního inženýrství a infrastruktury.

Kamil Balšánek je absolventem Stavební fakulty Českého vysokého učení v Praze. Své dosavadní zkušenosti s řízením obchodu a s prodejem 3D návrhových systémů pro projektování liniových staveb získal ve společnosti SYMOS s.r.o., kde působil od roku 1993 až do současnosti a zastával pozici ředitele společnosti.

Po třinácti letech podnikání v malé soukromé společnosti přišel čas vstoupit do velkého světa obchodu ve špičkové mezinárodní organizaci a přijmout výzvu k dalšímu rozvoji,“ řekl Kamil BALŠÁNEK. „Nabídka mezinárodní pozice ve firmě s celosvětovou působností mi přinesla možnost znásobit své zkušenosti s řízením obchodu v oblasti informačních technologií a řešení pro stavební inženýrství.“

 

Kamil Balšánek věnuje svůj volný čas dětem Anetě, Tereze a Jakubovi. Mezi jeho záliby patří mimo cestování cyklistika, tenis, běhání a lyžování.

Tomáš LENDVORSKÝ

 

 

Tomáš LENDVORSKÝ bude jako aplikační inženýr pro země východní Evropy, Blízkého východu a Afriky odpovědný za implementaci produktů stavebního inženýrství a infrastruktury na zmíněných trzích, obzvláště pak produktu Civil 3D. Vedle lokalizačních projektů to bude i podpora partnerů.

Tomáš Lendvorský je absolventem Stavební fakulty Českého vysokého učení v Praze. Své dosavadní zkušenosti s 3D návrhovými systémy pro projektování liniových staveb získal ve společnosti SYMOS s.r.o., kde působil od roku 1993 až do současnosti na pozici aplikačního inženýra a podpory zákazníků. Ve svém volném čase rád cestuje, sportuje a zajímá se o kulturu.

O společnosti Autodesk

Společnost Autodesk se plně soustředí na to, aby se jejím zákazníkům dařilo rychle umísťovat na trh jejich tvůrčí nápady.Se šesti milióny uživatelů je Autodesk vedoucím světovým dodavatelem softwaru a služeb pro odvětví stavebnictví, výroby, infrastruktury, digitálních médií a bezdrátových datových služeb.Řešení Autodesku pomáhají zákazníkům efektivněji vytvářet, spravovat a sdílet jejich data v digitální podobě.Tvůrčí myšlenky se pro zákazníky stávají konkurenční výhodou, neboť mohou být produktivnější, zpracovávat své projekty efektivněji a maximalizovat své zisky.

Autodesk byl založen v roce 1982 a má ústředí v San Rafael v Kalifornii. Další informace o společnosti Autodesk najdete na webových stránkách www.autodesk.com nebo www.autodesk.cz.

Autodesk je registrovaná ochranná známka společnosti Autodesk, Inc. ve Spojených státech a některých dalších zemích. Všechna ostatní jména značek, produktů nebo ochranných známek náleží příslušným majitelům.

© Copyright 2005 Autodesk, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Nahlásit problém

Něco na této stránce nefunguje? Dejte nám vědět a my to obratem napravíme.