5 nezbytných dovedností pro začátečníka v Revitu (1. díl)

Vaše zpětná vazba ohledně obsahu v aplikaci Revit Help poskytuje vývojářskému týmu cenné údaje o zkušenostech mezi zákazníky. V tomto příspěvku zjistíte, jak probíhá celý proces vylepšování obsahu a také se budete moct podívat na pět videí o práci s Revitem.

Už jste si někdy všimli zprávy „Bylo to užitečné?“ v dolní části článku v Autodesk Knowledge Network nebo v aplikaci Revit Online Help? Nebo ještě lépe, využili jste ji někdy k odeslání zpětné vazby?

Pokud jste na některou z otázek odpověděli ano, možná jste byli sami zvědaví, co se s touto zpětnou vazbou stane. Vaše zpráva přijde do týmu Revit CX (Content Experience), konkrétně tedy k Jeffu Hansonovi. Ten každý týden dostává tabulku obsahující seznam všech článků, které se dostaly „palce nahoru“ (článek byl užitečný) a „palce dolů“ (článek nebyl užitečný). V tabulce jsou uvedeny i všechny komentáře pod článkem, tedy ona zmíněná zpětná vazba. Týdenní e-mail navíc obsahuje také informace o nejčastěji vyhledávaných položkách a tématech učebního obsahu s největší návštěvností.

Tým Revit CX používá takto získaná data k informování o změnách, k nimž dochází v obsahu, s cílem nabídnout uživatelům kvalitnější vzdělávací platformu. Vzhledem k tomu, že je jejich metoda založená na dlouhodobém sběru dat a jejich analýze, dokážou vidět celkový trend.

Zajímá vás, jaké změny poté provádějí? Může to být skutečně cokoliv – od opravdu drobných změn ve formulaci, přes úpravu kroků v nějakém postupu, až po přidání několika obrázků nebo videa. Vždy záleží na tématu a konkrétní zpětné vazbě – čím přesnější je zpětná vazba, tím lepší je obsah k danému tématu.

Jako příklad může posloužit nedávno vytvořený seriál 5 návodných videí pro začínající uživatele aplikace Revit:

Tato témata jsou sice primárně určená začátečníkům, Revit Blog ale nabízí mnohem více tematických seriálů se vzdělávacím obsahem.

Až tedy někdy narazíte na článek o práci v Revitu, dejte mu „palec nahoru“ nebo „palec dolů“ a pokud máte další minutu, přidejte i komentář. Vývojáři tak budou vědět, jaký obsah vám pomohl a co případně zlepšit. Výsledkem bude rychlejší práce v tomto softwaru i větší uživatelská přívětivost.

Nahlásit problém

Něco na této stránce nefunguje? Dejte nám vědět a my to obratem napravíme.