Novinky HP pro střední a menší projekční týmy – 2. díl

Zatímco v oblastech AEC (architektura, stavitelství, konstrukce) i MCAD (strojírenství, výrobní, automobilový, letecký a dopravní průmysl) je kladen důraz zejména na tisk černobílých a barevných výkresů, prezentací, vizualizací, nabídek projektů a projektové dokumentace, segment GIS (infrastruktura, sítě, energetický a komunikační průmysl) generuje také velké množství mapových podkladů. Na všechny tyto oblasti je přímo zaměřena také dvojice tiskáren, které si dnes představíme blíže.

HP Designjet T770: Specialista pro menší pracovní týmy

Velkoformátová tiskárna s šířkou tisku až 1 118 mm, jednoduchým ovládáním a snadným nakládáním role papíru je vhodná především pro menší projekce a oddělená pracoviště se 3–10 uživateli. Nástupce úspěšného typu T610 44“ se nabízí ve variantách T770 a T770HD (s pevným diskem o kapacitě 160 GB).

Z předností dvojice T770 a T770HD:

Snadné nakládání role papíru (zepředu) zvládne každý uživatel.

▪Oproti předchozímu modelu T610 nárůst rychlosti tisku až o 40 %.

Vestavěná síťová karta zajišťuje pohodlný tisk celému týmu projektantů či konstruktérů.

Volitelné příslušenství na míru potřebám zahrnuje například upgrade o PostScriptový ovladač umožňující snadno a přesně tisknout soubory formátů PDF a PS či rozšířit kapacitu vyhrazené 2GB paměti pro rychlé zpracování úloh o dalších 6 GB (u typu T770 – typ T770HD již má k dispozici 8 GB v základu).

Detailní přehled parametrů HP Designjet T770 a HP Designjet T770 HD najdete v popisu ke stažení zde (PDF v archivu ZIP, cca 500 kB, v češtině).

HP Designjet T770 si můžete pořídit buď v základní verzi, nebo ve verzi HD, která v základu zahrnuje i 160GB pevný disk a plných 8 GB vyhrazené paměti pro tiskové úlohy

HP Designjet T620: Spolehlivý partner pro menší výkresy

Spolehlivá tiskárna – nástupce osvědčeného typu T610 24“ – zachovává jednoduché ovládání i vysokou kvalitu výstupu na menších formátech médií (do šíře 610 mm). Hodí se pro pracoviště s menším objemem tisku za měsíc a do cca 10 uživatelů, kde nejsou vyžadovány funkce vyšších modelů řady HP Designjet.

Co také umí šest set dvacítka:

Více práce za méně časuoproti předchozímu modelu – i díky o 30 % rychlejšímu procesoru či 2 GB paměti pro zpracování úloh.

▪Zvládne vytisknout formát A1 za 35 sekund – je ideální variantou pro tisk CAD a GIS výkresů.

Vestavěná síťová kartavýznamná novinka oproti modelu T610 24“ – urychluje práci celému projekčnímu týmu.

Barevně věrný a vysoce kvalitní tisk za vysoce zajímavé celkové náklady na pořízení a provoz.

Detailní přehled parametrů HP Designjet T620 najdete v popisu ke stažení zde (PDF v archivu ZIP, cca 500 kB, v češtině).

HP Designjet T620 úspěšně navazuje na tradici menších plotrů HP v technickém segmentu a přináší řadu novinek – například výrazné zvýšení rychlosti tisku

Vyberte si správně – budete mít špičkový tisk a přitom ušetříte

Další zkvalitnění tisku, zvýšení rychlosti, zlepšení integrace do IT prostředí i podpora dlouhodobých úspor nákladů se v době ekonomického útlumu i následujících obdobích opětovného růstu vyplatí dvojnásob. Pokud sami o jedné z novinek HP uvažujete (ať vážně, či možná do budoucna), nechejte si k vašemu rozhodování od autorizovaných prodejců předložit „tvrdá čísla“. Možná budete překvapeni, kde všude se dá ušetřit, aniž by to na kvalitě výtisků bylo sebeméně poznat.

Nahlásit problém

Něco na této stránce nefunguje? Dejte nám vědět a my to obratem napravíme.