PPS Group – Efektivní navrhování tovární výroby

Slovenská společnost PPS Group navazuje na 60letou historii Podpolianských strojární ve středoslovenské Detve. Strojírenský podnik s 935 pracovníky působí od roku 1993 pod názvem PPS Group a dnes se zaměřuje na výrobu komplexních svařovaných konstrukcí do 15 tun – zejména rámů, ramen a výložníků pro nejrůznější typy stavební, důlní, manipulační, dopravní a lesnické techniky.

 

pps_group

 

Aplikace ze sady Autodesk Factory Design Suite našly praktické využití také u ukázkového projektu rekonstrukce jedné z lodí výrobní haly, které byl přizpůsoben nový provoz výroby rámů. Zákazník již v zadání myslel dopředu a požadoval samostatné pracoviště s možností budoucího růstu objemu výroby. Do rekonstruovaného objektu byla ve 3D vymodelována pracoviště ustavování a sváření. I díky názornosti vizualizací byl návrh – za velké spokojenosti zákazníka – schválen a následně realizován. Samotná projekce s aplikacemi sady Autodesk Factory Design Suite zabrala asi měsíc, v dalším období se dolaďovaly úpravy plynoucí z požadavků zákazníka na změny technologie.

 

„Velkou výhodu nasazení oborově zaměřené sady aplikací Autodesk Factory Design Suite vidíme v možnosti lepší prezentace návrhů rozvržení tovární výroby zákazníkům ve 3D. Významným přínosem je i tvorba 2D výkresů z 3D rozvržení – a jejich vzájemné propojení.“

Miriama Procklová, samostatná projektantka společnosti PPS Group a.s.

 

PŘÍPADOVÁ STUDIE KE STAŽENÍ ZDE

PŘÍPADOVÁ STUDIE VE SLOVENŠTINĚ KE STAŽENÍ ZDE

 

Nahlásit problém

Něco na této stránce nefunguje? Dejte nám vědět a my to obratem napravíme.