BRUSH SEM s.r.o. – Špičkové generátory vyvíjejí v Plzni

BRUSH SEM s.r.o. – Špičkové generátory vyvíjejí v Plzni

BRUSH Generators a pod značkou BRUSH SEM, pokračuje podnik v navrhování, výrobě a servisu turbogenerátorů s výkony od 20 až do 1000 MW. Chlazeny jsou vzduchem i kombinací voda-vodík (nad 200 MW). Závod s devíti stovkami zaměstnanců vyrobí za rok 80 až 110 nových turbogenerátorů, přičemž výroba každého zařízení trvá od 5 do 14 měsíců. Výraznou roli zde hraje zakázková výroba vycházející z typových řad.

Aby firma splnila svůj cíl – být inovativní ve všem, co dělá – využívá nejmodernějších sad aplikací od Autodesku. K úspěchu technologicky vyspělých výrobků totiž výraznou měrou přispívá práce konstrukční oddělení se 47 pracovníky, z nichž 32 se věnuje přímo konstrukci, další pak materiálům či výpočtům.
„Inventor a Vault jsou u nás klíčovými nástroji každého konstruktéra. Je to jediná cesta, jak vytvořit výrobní data a přenést je do ERP systému. Důležitým argumentem pro volbu řešení od Autodesku je samotný formát DWG, který představuje standard v oblasti technických výkresů a je vyžadován také našimi zákazníky. Podstatná je jeho zpětná kompatibilita, takže i staré výkresy bez problémů přečteme v nejnovějších verzích.“

Zdeněk Kanta
ředitel Engineeringu, BRUSH SEM s r.o.

 

PŘÍPADOVÁ STUDIE JE KE STAŽENÍ ZDE

Nahlásit problém

Něco na této stránce nefunguje? Dejte nám vědět a my to obratem napravíme.