Jak A360 pomáhá týmům

<Videa v článku> V pondělí jsme představili software A360 pro spolupráci na projektu s týmy na různých místech, ale i v různých časových zónách. Dnes představíme dva týmy, které tento software úspěšně používají. Podívejte se, jak zákazníci společnosti Autodesk používají software A360 pro lepší spolupráci na projektu.

Společnost Bates Architects používá službu A360 k poskytování moderního zařízení zdravotní péče.
Podívejte se, jak služba A360 pomohla této architektonické a inženýrské firmě, která sídlí ve Springfieldu, MO, při spolupráci na projektu nemocnice Mercy Hospital.

 

Pevně věřím, že nebýt technologie, do které jsme investovali, nebyli bychom u toho.“
Steve Warlick, generální ředitel, Bates Architects

Společnost DGF Technologies používá službu A360 ke spolupráci na návrhu obvodové desky, balení a dalších položek.
Inženýrská konzultační společnost DGF Technologies se specializuje v oblasti návrhu produktů a vývoje softwaru. Společnost se sídlem Somerville, MA, používá službu A360 ke spolupráci s členy týmu a klienty v řadě projektů.

Můžeme zapojit naše zákazníky do skutečných, vizuálních a interaktivních prohlídek našich návrhů. Můžeme provádět změny rychleji. Na trhu není žádné jiné řešení, které poskytuje tak snadno použitelnou integraci 3D prohlížení pro všechny naše formáty CAD.
Calvin Domenico III, prezident, DGF Technologies

Další instruktážní videa
_____

A360 je nástroj pro spolupráci, který pomáhá inženýrům a projektantům v zobrazování, sdílení, prohlížení a hledání 2D a 3D souborů návrhů a projektů v jednom centrálním pracovním prostoru. Udržujte si projekty, soubory a týmy aktuální, ať už pracujete v kanceláři, nebo v terénu.
Přejít na produktovou stránku

Nahlásit problém

Něco na této stránce nefunguje? Dejte nám vědět a my to obratem napravíme.