Aktualizujte A 360 Desktop manager

Dne 10. října končí podpora staré verze Aplikace A 360 Desktop manager 8.2.x. Tato informace se zobrazuje následující hláškou při zapnutí PC:

Nebojte, tato aplikace nekončí, ale pouze ji je nutné aktualizovat. Stáhněte aktuální verzi zde (https://knowledge.autodesk.com/support/a360/downloads/caas/downloads/content/autodesk-360-desktop-download-and-release-notes.html)

Při přeinstalaci nepřijdete o svá uložená data. Pouze dojde k aktualizaci aplikace. Po reinstalaci restartujte PC a přesvědčte se, zda je aplikace nastavena, tak aby se spustila při startu systému automaticky a zahájila proces synchronizace.

Ještě nemáte aplikaci A 360 drive a nevyužíváte služeb zabezpečeného cloudového úložiště zdarma? Neváhejte si vytvořit svůj A 360 drive účet zdarma zde(https://a360.autodesk.com/drive/)  a to ani nemusíte mít žádný Autodesk produkt a získáte 5GB úložiště zdarma. Můžete zde sdílet celé složky či samostatné soubory. Nemáte dwg prohlížeč? Využijte této služby v prohlížeči a zobrazte jakýkoliv soubor dwg, rvt či desítky dalších zdarma.

Jste spokojeni se službou A 360 Drive?

Vyzkoušejte pokročilejší službu A 360 Team určenou pro organizaci a sdílení dat na bázi souborů, složek, uživatelů a projektů. Zároveň můžete pořádat vzdálená sezení u výkresů a sdílet svou obrazovku.

Chcete pokročit ještě dále?

Vyzkoušejte službu A 360 Docs. S touto službou nepotřebujete exportovat výkresy a složitě je pojmenovávat. Pokud máte v Revitu vytvořeny výkresy a takový soubor nahrajete na A 360 Docs, tak dojde k automatickému vytvoření výkresů a současně i verzování. Bližší informace o těchto produktech naleznete na stránkách Autodesk či nás kontaktujte pro bližší informace.

Nahlásit problém

Něco na této stránce nefunguje? Dejte nám vědět a my to obratem napravíme.