Autodesk Pier 9: tvořte v nejlepších dílnách na světě

Jste kreativní, máte rádi inovace a baví vás výroba? Přihlaste se do rezidenčního projektu Pier 9 a pracujte spolu s námi v Autodesku v našich špičkově vybavených dílnách. Účastníci programu osobně procházejí každou fází výrobního procesu od virtuálního modelu až po fyzický, reálný objekt. Společně hledáme cesty, jak vylepšit současnou technologii výroby i modelování ve 3D nebo jak změnit zažité postupy navrhování.

O programu

Získáte přístup k pokročilým CNC strojům, elektrotechnickým laboratořím, 3D tiskárnám umožňujícím tisk více materiálů najednou nebo plně zásobeným skladům se dřevem či kovovými materiály. Pod vedením odborníků budete moct zlepšit své dosavadní dovednosti, používat nejmodernější techniku a hledat její limity.

V Pier 9 poznáte inspirativní lidi, navážete nová přátelství, budete mít možnost učit od profesionálů či specialistů společnosti Autodesk, sdílet s nimi zkušenosti a odborné znalosti. To vše v prostředí kreativní komunity, kterou žene společná vášeň – inovace.

Jako účastník budete mít k dispozici všechny produkty společnosti Autodesk, stejně jako pomoc od specializovaných programátorů v Pier 9. Díky práci v jejich bezprostřední blízkosti navíc můžete ovlivnit budoucí podobu autodeskových softwarů, kupříkladu odstraněním technické překážky nebo vylepšením návrhového nástroje.

Zázemí programu se nachází na nábřeží v samém srdci San Francisca – tady budete tvořit a své nápady přivádět k životu, ať už s pomocí spolupracovníků či samostatně. Taktéž zde můžete získat podporu nebo finanční prostředky potřebné k realizaci vašich projektů.

Aktuálně přijímáme žádosti na rok 2018. Přihlaste se i Vy!

Detaily programu

Pier 9 poskytuje účastníkům nástroje i zdroje pro rozšíření jejich praxe, to vše v prostředí kreativní komunity. Naším cílem je zpochybňovat zažité způsoby a podporovat takové nápady, které mění dosavadní pohled na věc.

Události
Workshopy napříč celou komunitou, inspirativní setkání nebo rozhovory se zajímavými hosty – z široké nabídky akcí si každý zúčastněný vybere to své.

Otevírací doba
Kancelářské prostory jsou otevřeny 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Dílny jsou přístupné všem účastníkům během pracovních dnů i víkendů za předpokladu, že jsou zde přítomní kontroloři bezpečnosti.

Vlastnictví
Účastníci programu vlastní veškerá práva ke svému duševnímu vlastnictví i ke všem fyzickým výrobkům, které během pobytu v Pier 9 vytvoří.

Doba trvání
Délka pobytu je 4 měsíce.

Financování
Účastníci programu dostanou každý měsíc stipendium ve výši 2500 USD. K tomu budou mít i rozpočet na pracovní potřeby.

Výstupy
Všichni zúčastnění musí na konci pobytu prezentovat svou práci, stejně tak ji zveřejnit i na webu Instructables.com.

Více o programu zde.

Zdroj: autodesk.com

Nahlásit problém

Něco na této stránce nefunguje? Dejte nám vědět a my to obratem napravíme.