Seriál Inventor: Díl. 3 / Interoperabilita

V minulém roce jsme představili zcela nový způsob, jak navrhovat efektivní, lehké díly vytvořené na základě vámi zadaných základních parametrů. Nazvali jsme jej Generátor tvarů (Shape Generator) a letos je ještě lepší – s větší kontrolou nad tím, jak je model vytvářen, včetně požadované hmoty, minimální tloušťky a symetrie. Kromě toho přidáváme další interaktivní ovládací prvky pro určení velikosti a polohy oblastí vyjmutých z optimalizace.

Žádné další noční můry kvůli převodu dat
Letos přidáváme podporu Referenčního modelu pro další formáty dat, včetně neutrálního a v průmyslu standardního formátu STEP. Všimnete si také výrazného zlepšení chování u aktualizovaného referenčního modelu pro soubory z řešení CATIA, SolidWorks, NX a Pro-E/Creo. Přidáváme dokonce i podporu importu dat povrchové sítě, takže s ní můžete zacházet jako s ostatními 3D CAD daty.

Co je nového: Rozšířená interoperabilita

Co je nového: Vylepšená manipulace se sítí
Profesionální návrhové nástroje pro profesionály, jako jste vy
Nástroje, které v Inventoru používáte, jsou v mnoha ohledech opět lepší. Najdete zde nový nástroj pomáhající lépe pochopit vztahy mezi všemi prvky vašeho návrhu, snadnější přístup k referencím napříč součástmi, tvorbu vzorů skicováním, která vám pomůže rychle připravit jedinečně opakovanou geometrii, a mnohé další. Zlepšujeme také příkazy pro 3D skicování – větší kontrolu získáte díky jejich rychlejšímu a snadnějšímu používání. A vylepšení potrubních rozvodů umožňují vytvářet trasy pružných hadic ve vašich modelech rychleji než doposud.

section_video5

Co je nového: Vylepšení modelování

section_video6

Co je nového: 3D skicování

secrtion_video7

Co je nového: Návrh potrubních rozvodů

Představit záměr návrhu nebylo nikdy jednodušší
Nejnovější verze Inventoru ještě více usnadňuje sdílení vašeho návrhu s ostatními, informování celého vašeho týmu o aktuálním postupu a získávání zpětné vazby. I tvorba technické dokumentace je jednodušší díky aktualizovanému prezentačnímu prostředí pro tvorbu animací, rozložených pohledů a snímků – se zbrusu novým panelem sloužícím pro celkovou správu, který vychází z časové osy. Můžete také exportovat modely do PDF s novou podporou 3D PDF, aby je mohl prohlížet kdokoli, kdekoli a na jakémkoli zařízení.

section_video8

Co je nového: Propojené navrhování

section_video9

Co je nového: Úžasné prezentace

section_video10

Co je nového: 3D PDF
Připravte se na budoucnost výroby
Všem předplatitelům Autodesk Product Design Suite také přidáváme přístup k řešení Fusion 360, takže můžete prozkoumat novou generaci navrhování a výroby produktů. Práce s Fusion 360 vám pomůže překonat hranice tradičních oblastí CAD, CAM, simulací a správy dat díky jediné platformě pro spolupráci, která zvládne vše. A co je na tom nejlepší – jako předplatitel už ji máte.

section_video11

Fusion 360

Získejte nejnovější funkce dřív než ostatní
Jako předplatitel produktů od Autodesku budete mít vždy přístup k nejnovějším funkcím – často ještě dřív než ostatní. Kromě toho získáte:

– Přístup na základě průběžných plateb s možností vybrat si z různých podmínek a platebních období.
– Větší pružnost, protože platíte pouze za software, který využíváte.
– Nižší riziko, pokud jde o zkoušení nového softwaru a způsobů práce.
– Plynulé, přírůstkové aktualizace lepší možnosti správy.

Kampaňová stránka www.autodesk.cz/campaigns/inventor

Nahlásit problém

Něco na této stránce nefunguje? Dejte nám vědět a my to obratem napravíme.