Stáhněte si: Začínáme… s Autodesk Revit Architecture

Nejstahovanějším studijním materiálem na AutodeskClubu je příručka Začínáme… s Autodesk Revit Architecture. Můžete ji zdarma mít i Vy – společně s datovým souborem, na kterém se můžete začít učit.

Příručka Začínáme… s Autodesk Revit Architecture si klade za cíl seznámit uživatele Revitu Architecture s prostředím tohoto softwaru a jeho základními funkcemi a především principy jeho fungování. Příručka je určena pro začínající a mírně pokročilé uživatele. V publikaci jsou na konkrétních případech předvedeny principy fungování Revitu Architecture, které mohou přinést značné usnadnění při tvorbě projektové dokumentace staveb. K tomuto účelu je využit vzorový projekt, který bude postupně vytvářen a jehož tvorba je rozložena do dílčích podrobně popsaných kroků.

Při provádění kroku, který lze zobecnit a týká se principů modelování a projektování v Revitu Architecture, je tento princip popsán v oddíle, který je označen jako Tip!, např. takto: Tip!
V některých případech je provedený krok důkladněji vysvětlen a zobecněn – tyto části jsou označeny jako Tip!  Tyto části textu popisují principy modelování v Revitu Architecture a nabízejí důkladné vysvětlení zvoleného postupu pro konkrétní krok modelování. Součástí příručky jsou rovněž modelová data, která jsou ukládána postupně po skupinách provedených kroků (obvykle po jednotlivých odstavcích této příručky), ve kterých je vytvořen konkrétní celek. Uživatel tak nemusí vytvářet celý model od začátku, ale má možnost vyzkoušet postup pro vytvoření pouze některé
konkrétní části modelu pro důkladné porozumění dané problematice. Datový soubor, který je výsledkem příslušných úprav a který zahrnuje dokončenou příslušnou část modelu, je uveden v oddíle označeném

Odkaz ke stažení je dostupný po zadání mailové adresy zde.

Data vzorového projektu jsou připravena v Revitu Architecture 2012 CZ a mohou být využita ve verzi 2012 nebo vyšší.

Nahlásit problém

Něco na této stránce nefunguje? Dejte nám vědět a my to obratem napravíme.