Technologie jde kupředu. Nezůstávejte pozadu.

Většinu z nás již nepřekvapuje každoroční uvedení novinek od Applu, které přináší řadu převratných technologií. Tento postupný technologický vývoj bereme jako součást každého dne. Již bereme jako přirozenost tento zrychlující se trend vývoje. Šest let starý telefon je dnes spíše muzejní kousek, než použitelný kus a i ten druhý co máme teprve rok je již trochu zastaralý.

Stejným tempem přijímáme i nové technologie na PC a bereme je jako naprostou samozřejmost. Staré již nefunkční necháváme odpočívat v křemíkovém nebi. Koho z nás by napadlo použít pět let starý antivir, aby ochránil náš PC? Zřejmě nikoho, jelikož jsme si zvykly na aktualizace téměř každý den. Kdo by si dnes instaloval na nový počítač MS Windows XP, asi také nikdo.

Ale již málo koho napadne při instalaci nového systému přemýšlet nad tím, zda jeho šest let starý AutoCAD, bude fungovat na měsíc starém operačním systému. Přece fungoval do teď, tak proč by nefungoval i nadále. A není to jen o AutoCAD. Každý operační systém má svou životnost a svého nástupce a stejně to je i u AutoCADu. Autodesk každý rok vyvíjí nové a dokonalejší aplikace, tak aby ulehčil práci uživatelům. Podívejte se, co nabízí AutoCAD. Dnes již nekupujete jednu verzi, která vám postupně zastarává, ale kupujete si prostřednictvím předplatného přístup vždy k nejaktuálnější verzi vašeho SW. A s tímto předplatným máte vždy zaručenu aktuální a aktualizovanou verzi s mnoho dalšími výhodami.

Přecházíte na nový operační systém? Nebo kupujete nový počítač? Vždy je dobré předem ověřit, zda je Vaše současná verze AutoCAD kompatibilní a to můžete zde tabulce. Prioritou je přeci pracovat efektivně a neřešit technické problémy kvůli nekompatibilitě.

Chcete mít vždy aktuální a kompatibilní verze včetně technické podpory? Nebo nechcete řešit každý produkt zvlášť? Potřebujete používat více produktů najednou a nechcete kupovat každý zvlášť? Víte o tom, že Autodesk nabízí předplatné AutoCADu a celých softwarových balíčků? S předplatným získáte vždy aktuální verzi většiny používaných Autodesk softwarů. Tyto sady se dělí na dvě kategorie pro průmysl a stavebnictví. Co vše v nich je obsaženo můžete prozkoumat: sada aplikací pro stavebnictví a architekturu, sada aplikací pro strojírenství a výrobu.

Máte starší licenci produktu Autodesk a chtěli byste přejít na nejnovější verzi? Aktuálně je do 20.10.2017 platná promo akce v rámci které můžete svůj starší Autodesk produkt povýšit výš (více zde).

Máte zájem o další informace? Kontakujte nás.

Máte obavy , že by vám nový AutoCAD  nefungoval či nesplňoval vaše požadavky? Nevadí! Vyzkoušejte ji a stáhněte si ji zde zdarma.

Zaujal vás nový software, ale nezvládáte všechny jeho funkce? Nevadí! Kontaktujte některého z autorizovaných prodejců, kteří mají připravené kurzy právě dle vašich potřeb či si dohodněte individuální školení.

Nezůstaňte pozadu a buďte vždy vybaveni aktuální technologií, která vás vyjde jen na cenu jedné kávy denně. Zařiďte si předplatné ještě dnes.

Nahlásit problém

Něco na této stránce nefunguje? Dejte nám vědět a my to obratem napravíme.