Úspěšnější stavební projekty s BIM 360 Field

<Video v článku> Pracujete ve stavebnictví ne proto, že máte rádi papírování, ale proto, že rádi stavíte. Představujeme nástroj BIM 360 Field.

Autodesk BIM 360 je cloudové řešení založené na sdílení, analýze a zpracování projektových dat: od koncepčního návrhu, změny a schvalování, přes projektovou fázi až do fáze samotné realizace na stavbě. Je skvělým doplňkem BIM aplikací Autodesku a zajišťuje spolupráci mezi jednotlivými profesemi. BIM 360 podporuje tvorbu BIM modelu a výměnu informací z projektové fáze. V reálném čase tak pomáhá řídit projekty a distribuovat stavební a infrastrukturní data. Kdykoliv, odkudkoliv a na jakémkoliv zařízení.

Nástroje BIM360 spolupracují s aplikacemi obsaženými v sadách Autodesk Building Design Suite a Infrastructure Design Suite a jsou součástí subscription těchto sad.

Hlavní funkce Autodesk BIM 360
Autodesk BIM 360 Team
správa projektů, prohlížení, editace, sdílení souborů a mobilní aplikace; úložiště 5 GB (placená verze má úložiště 10 GB); univerzální online prohlížeč 3D CAD/BIM dat.

Autodesk BIM 360 Docs
Slouží ke správě projektových dat, prohlížení, připomínkování, verzování, sdílení souborů, seskupování dokumentů.

Rendering v cloudu
Šetří váš čas i náklady: nemusíte si pořizovat výkonný hardware, pokud potřebujete čas od času renderovat 3D vizualizace.

Autodesk 360 Energy Analysis
Tento nástroj pomáhá projektantům s rychlejší a přesnější analýzou energetické náročnosti jednotlivých variant projektu.

Autodesk 360 Structural Analysis
Vaše navržené konstrukce z Revitu můžete posoudit v různých variantách a s různými materiály pomocí této cloudové služby – statické výpočty se tak stávají součástí procesu BIM a lze je jednoduše vizuálně analyzovat.

Autodesk BIM 360 Glue
Cloud nástroj pro online kooperaci a koordinaci modelů, včetně detekce kolizí – můžete uplatnit v mnoha oborech pro správu BIM dat stavebních a infrastrukturních projektů, zpracovává 3D data z více než 50 formátů (podobné Navisworks).

Stáhněte si zkušební verzi zde
Produktová stránka BIM 360 Field

Zajímavý blog k tomuto tématu: Joan Allen / Autodesk Connect & Construct

Nahlásit problém

Něco na této stránce nefunguje? Dejte nám vědět a my to obratem napravíme.