Získejte důležitou výhodu se službou Autodesk® 360

Předplatné přináší větší kapacitu a rozšířené možnosti díky platformě Autodesk 360, která vám nabízí služby přístupné kdykoli a odkudkoli, lepší spolupráci a urychlení inovací návrhů. Výrazně tak zlepšuje způsob vaší práce. Předplatné vám poskytuje přístup ke cloudovým službám, se kterými můžete zlepšit způsob, jakým vizualizujete a optimalizujete své návrhy, prostřednictvím prakticky neomezené výpočetní kapacity cloudového prostředí.

Zjednodušte svou spolupráci

Prostřednictvím svého účtu Autodesk 360 můžete pozvat ostatní k prohlížení, upravování a komentování návrhů – přímo z webového prohlížeče nebo mobilního zařízení, tedy bez nutnosti používat původní software určený pro navrhování. Celý váš postup spolupráce je zaznamenán v cloudovém prostředí, které nabízí plynulé a dobře organizované pracovní postupy pomáhající vašemu týmu dosahovat lepších návrhů.

Větší cloudové úložiště  pro práci

S předplatným se dostupný úložný prostor k vašemu účtu Autodesk 360 zvyšuje na 25 GB na jednu licenci. Ukládání souborů do cloudu vám umožňuje přistupovat k návrhům odkudkoli a kdykoli – prostřednictvím webu nebo mobilních aplikací. Prostřednictvím centralizovaného pracovního prostředí Autodesk 360 dnes můžete pracovat všude tam, kde vám jde práce nejlépe od ruky.

Vaše bezpečné a spolehlivé cloudové prostředí

Cloudová platforma Autodesk 360 je postavena na zabezpečené, spolehlivé a chráněné infrastruktuře, která byla navržena speciálně pro webové služby. Pracujte a spolupracujte s důvěrou a jistotou, že vaše data i autentizace jsou bezpečné a zálohované.

Ke službám Autodesk 360 můžete přistupovat prostřednictvím webu či mobilních zařízení, stejně jako přes software pro stolní počítače. Cloudové služby zahrnují:

  • Působivé rendrování: Autodesk® 360 Rendering snižuje čas a náklady potřebné k tvorbě přesvědčivých, fotorealistických vizualizací a panoramat – bez vytěžování vašeho stolního počítače nebo požadavků na specializovaný grafický hardware.
  • Jednodušší optimalizace: Rozšiřte koncepční práci i simulace mimo stolní počítač díky možnosti testovat chování více variant návrhu v aplikaci Autodesk® 360 Optimization for Autodesk® Inventor®.
  • Detailní energetické analýzy: Získejte přehled o spotřebě energie a výrobních nákladech v rámci životního cyklu stavby již v raných fázích navrhování s aplikací Autodesk® 360 Energy Analysis for Autodesk® Revit®.
  • Výkonné statické analýzy: Prozkoumejte více variant návrhu a předvídejte chování ještě před realizací s aplikací Autodesk® 360 Structural Analysis for Autodesk® Revit®.
  • Optimalizovaná účinnost: Autodesk® Green Building Studio® umožňuje provádět analýzy celé budovy, optimalizovat energetickou účinnost a zapracovat na tzv. uhlíkové neutralitě už v počátečním stádiu projekce díky webovému softwaru pro energetické analýzy.
  • Efektivní územní plánování: Přijímejte kvalifikovanější rozhodnutí a podpořte rychlejší zájem zainteresovaných stran díky publikování, sdílení a správě velkých infrastrukturních modelů v cloudovém prostředí s aplikací Autodesk® 360 Infrastructure Modeler.

Cloudové jednotky

Cloudové služby Autodesk 360 vyžadují tzv. cloudové jednotky (Cloud Units) – neboli cloudovou výpočetní kapacitu – ke spuštění specifických úloh v cloudovém prostředí. V závislosti na produktu nebo sadě aplikací, které máte předplaceny, obdržíte větší cloudovou výpočetní kapacitu k provádění více úloh v rámci služby Autodesk 360, což pomáhá urychlit navrhování.

Předplatitelé obdrží vstupní cloudové jednotky za každý rok pořízeného předplatného. Jejich počet výrazně stoupne při předplacení sad aplikací v edicích Premium či Ultimate, což potvrzuje tu nejpřesvědčivější výhodu plynoucí z cloudových služeb.

Předplatné pro: Cloudové jednotky
Samostatné produkty 100
Standard Suite
100
Premium Suite 250
Ultimate Suite 500

Použití cloudových jednotek pro výpočetně náročné služby Autodesk 360 je následující:

Autodesk® 360 Rendering 
– 5 cloudových jednotek za vyrendrovaný obrázek

Autodesk® 360 Optimization for Autodesk® Inventor® 
– 5 cloudových jednotek za proběhlou optimalizaci

Autodesk® 360 Structural Analysis for Autodesk® Revit® 
– 3 cloudové jednotky za analýzu

Nahlásit problém

Něco na této stránce nefunguje? Dejte nám vědět a my to obratem napravíme.